Apartamenty Platinex 2

Основні зручності

  • The lagest option:
  • 2 гостя
  • 1 ліжко
  • 1 спальня

Розташування

    Apartamenty Platinex 2 Krakow розташовані приблизно за 3 км від Вавельського замку.

    Копець Костюшка у Кракові розміщений в межах 10 хвилин їзди машиною від апартаментів, а імені Яна Павла II "Краків-Балиці" - за 20 хвилин їзди на автомобілі. Апартаменти розташовані у районі Лобзов Кракова. Вежа краківської ратуші знаходиться на відстані 25 хвилин пішки.

    Відвідувачам сподобається комфорт ванної кімнати з феном і банними рушниками в цьому помешканні. Крім того, ви знайдете окремий туалет і душ.

    Apartamenty Platinex 2 забезпечують ваш комфорт, пропонуючи електрочайник, холодильник і кухонне приладдя. Apartamenty Platinex 2 розташовані майже за 5 хвилин ходьби від автобусної зупинки Urzad Marszalkowski 01 та на відстані 2.4 км від залізничного вокзалу Kraków Main.

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 22:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00

    Варіанти номерів у Apartamenty Platinex 2 Краків

    Відвідувачам сподобається комфорт ванної кімнати з феном і банними рушниками в цьому помешканні. Крім того, ви знайдете окремий туалет і душ.

    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Apartamenty Platinex 2 Краків Коридори фото Apartamenty Platinex 2 Краків Деталі інтер'єру фото Apartamenty Platinex 2 Краків Зручності фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Коридори фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото
    Номер-студіо

    Розмір: 23 м²

    Вміщує: 2 гостя

    Детальніше +
    Apartamenty Platinex 2 Краків Коридори фото Apartamenty Platinex 2 Краків Деталі інтер'єру фото Apartamenty Platinex 2 Краків Зручності фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Коридори фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото Apartamenty Platinex 2 Краків Екстер'єр фото
    Номер-студіо

    Розмір: 23 м²

    Вміщує: 2 гостя

    Детальніше +

    Розташування Apartamenty Platinex 2 Краків

    Визначні місця
    Хороші ресторани
    Транспорт
    Показати місця поблизу

    Місця поблизу

    Аеропорти (1)

    Міжнародний аеропорт Івана Павла II Краків-Баліце
    14.3 км

    Залізничні вокзали (1)

    Krakow Central Railway Station
    2.5 км

    Визначні місця (9)

    Kosciol pw. Anieli Salawy
    250 м
    V Military Hospital
    500 м
    Futura Eclipse
    950 м
    Культурний центр Дворек Бялопрадніцкі
    1.7 км
    Ратушна вежа
    2.4 км
    National Museum of Cracow
    2.4 км
    Базиліка тіла Христа
    3.8 км
    Галерея Казимир
    3.9 км
    Cracow Aqua Park
    4.4 км

    Відгуки гостей про Apartamenty Platinex 2 Краків

    Тут ви можете знайти перевірені відгуки, опубліковані нашими користувачами на цьому сайті

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.

    Відгук не надіслано.

    Спробуйте ще раз.

    Часті питання

    • Наскільки великa квартира Apartamenty Platinex 2?
      Площа квартири Apartamenty Platinex 2 - 23 квадратних метрів.
    Дякуємо, що підписалися
    Валюта
    • USD Долар США
    • EUR Євро
    • GBP Фунт стерлінгів
    • AUD Австралійський долар
    • CAD Канадський долар
    • BRL Бразильський реал
    • CNY Китайський юань
    • CZK Чеська крона
    • DKK Данська крона
    • HKD Гонконзький долар
    • ILS Ізраїльський новий шекель
    • JPY Японська єна
    • MYR Малайзійський рингіт
    • NZD Новозеландський долар
    • NOK Норвезька крона
    • PLN Польський злотий
    • RON Румунський лей
    • RUB Російський рубль
    • SAR Саудівський ріал
    • SGD Сінгапурський долар
    • ZAR Південноафриканський ранд
    • KRW Південнокорейська вона
    • SEK Шведська крона
    • CHF Швейцарський франк
    • TRY Турецька ліра
    • UAH Українська гривня
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тайський бат
    Виберіть мову
    Перегляньте найкращі доступні тарифи
    Введіть дати, щоб побачити ціни
    Заїзд:
    Виїзд:
    Гості
    2 гостя

    Дорослі:

    2

    Діти:

    0
    Apartamenty Platinex 2 Краків